iron casting car flange

ASTM A126 Standart Spesifikasyonu

ASTM A126 Standart Spesifikasyonu

Bugün, vanalar, flanşlar ve boru bağlantı parçaları gibi gri demir dökümler için ASTM A126 Standardı spesifikasyonunu tanıtacağız. Bu spesifikasyon, dökümler için üç sınıf gri demiri kapsar, lütfen aşağıdaki tabloya bakın.

ASTM A126’nın Çekme Gereksinimleri

  1.Class A 2. Class B 3. Class C
Tensile strength, min, ksi (MPa) 21 (145) 31 (214) 41 (283)
ASTM A48 Equivalent grades NO. 25 NO.30, 35 NO. 40

Dökümler, işçilere benzer şekilde imal edilmelidir. Ayrıca yüzeyde görünür kum, tufal, çatlak ve termal çatlaklar olmamalıdır.

Her ürün partisi için kimyasal analiz yapılmalı ve aşağıdaki ilgili içerik gereksinimlerini karşılamalıdır: Maksimum fosfor içeriği %0,75 ve maksimum kükürt içeriği %0,15’tir.

iron casting car flange
Yide Döküm, 28 yıllık döküm ve işleme tecrübesi ile Çin’de profesyonel bir demir dökümhanesidir, müşterilerimiz için sfero döküm, gri demir döküm, pirinç demir döküm hizmetleri sunmaktadır, sadece bize çizim dosyanızı ve gereksinimlerinizi göstermeniz yeterlidir, biz yapacağız Nihai çözümü sağlayın ve kalite ve parametreleri kontrol etmek için size bir döküm numunesi gönderin, profesyonel döküm dökümhanesi arıyorsanız, lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *