IRON CASTING & MACHINING MANUFACTURER

- 29 YEARS EXPERIENCE -

>>Send Enquiry
YEŞİL KUM & YATIRIM DÖKÜM

YEŞİL KUM & YATIRIM DÖKÜM

Kum döküm, döküm elde etmek amacıyla döküm için bir boşluk oluşturmak üzere kum kullanan en geleneksel döküm yöntemidir. JM döküm fabrikası, döküm yüzeyi gereksinimlerinize göre demir döküm ve pirinç döküm için tek kullanımlık kum ve yeniden kullanılabilir kum kullanır.
JM döküm, ithal ekipman aracılığıyla döküm için bir boşluk oluşturur, demir döküm, çelik döküm ve pirinç dökümün üretim verimliliğini tamamen arttırır, böylece JM her yıl 20.000 ton döküm üretebilir.

PİRİNÇ & BRONZ DÖKÜM

PİRİNÇ & BRONZ DÖKÜM

Bakır döküm/pirinç döküm hakkında, JM döküm fabrikası esas olarak, kum kalıpları için 20 çekirdekli çekim makinesi, bakır dökümlerin üretimini amaçlayan özel bir güç frekansı fırını, müşterilerin memnuniyetini sağlamak için spektrum analizörü ile donatılmış kabuk döküm veya ön kaplamalı döküm kullanır. döküm bileşenlerinin gereksinimleri.
Son olarak, özelleştirilmiş pirinç döküm paketi de mevcuttur.

JM PATENT HEAT EXCHANGER

JM PATENT HEAT EXCHANGER

JM patentli ısı eşanjörü, esas olarak klimalar için kullanılan alüminyum folyo ve bakır borudan oluşur. Klimanın ana aksesuarı olan JM ısı eşanjörü, bakır boru içinde akan orta su vasıtasıyla çevrimsel olarak soğutma ve ısıtmayı ayarlar.
JM ısı eşanjörü ağırlıklı olarak Avrupa, Amerika ve Amerika pazarlarına ihraç edilmektedir.

SİZİN İÇİN NE YAPABİLİRİZ

Pirinç/Bronz Döküm

Pirinç/Bronz Döküm

JM döküm üreticisi, pirinç döküm için OEM hizmeti sunar, kendi pirinç döküm model tasarımınıza göre pirinç döküm boru ve diğer bronz döküm parçaları üretebilir.

Bakır Boru, Pirinç Ayı, Pirinç Konektör, Bakır Türbin ...

Son Başvuru

Son Başvuru

JM döküm üreticisi, ağırlıklı olarak otomobil endüstrisinde, forklift endüstrisinde, valf endüstrisinde ve forklift tekerlek tekerlekleri, çelik döküm tekerlekler vb. gibi tarım makineleri endüstrisinde kullanılan döküm tipini tedarik eder.

Çelik Döküm

Çelik Döküm

JM döküm üreticisi, yerel bir çelik döküm fabrikası ile işbirliği yaparak farklı karbon oranlarında çeşitli çelik döküm parçaları tedarik ediyor ve ihtiyaçlarınıza göre paslanmaz çelik döküm için bazı hassas işler yapıyor.

Bunlar hafif karbonlu çelik, orta karbonlu çelik, yüksek karbonlu çelik, düşük alaşımlı, alaşımlı çelikler için mevcuttur.

Demir Döküm

Demir Döküm

JM demir döküm fabrikası, vinç toplarında, temel plakalı dökme demir tencerelerde, soba brülörlerinde, soba ızgarasında, karşı ağırlıkta, pompa gövdelerinde, rögar kapaklarında, ızgaralarda vb. kullanılan sfero ve gri dökme demir ürünleri üretmektedir.

Eşanjör

Eşanjör

JM döküm üreticisi, mianly olarak otomobil endüstrisinde, forklift endüstrisinde, valf endüstrisinde ve forklift tekerlek tekerlekleri, çelik döküm tekerlekler vb. gibi tarım makineleri endüstrisinde kullanılan tip döküm çeşitleri tedarik etmektedir.

SICAK SATIŞ ÜRÜNLERİ

Hakkımızda

Ninghai Jinma Döküm A.Ş. Ltd (JM) profesyonel bir döküm üreticisidir, 1993 yılından bu yana müşterilerimiz için en kaliteli sfero döküm, gri dökme demir, dökme çelik, pirinç döküm, bronz döküm üretimine odaklanmaktadır. ısı eşanjörü ve kendi bağımsız olarak geliştirilmiş patentli ürünümüz var – JM ısı eşanjörü.

Ve JM döküm fabrikası, 20000 m2’lik bir alanı kapsayan, 200’den fazla çalışanı olan kendi döküm fabrikamıza sahiptir, yüzey bitirme gereksinimlerinize göre kalıp tasarımı, kabuk döküm, gri dökme demir, dökme çelik, sfero döküm ve finiş işleme hizmeti vermektedir. döküm parametresi.

JM döküm üreticisi, ana ürünlerle, 15000 tonun üzerinde kil kum döküm ve ön kaplamalı kum döküm kapasitesi üretme yeteneğine sahiptir: Otomobil Döküm, Kamyon Döküm, Dökme Demir İtfaiye Aracı, Dökme Demir Oyuncak Traktörler, Forklift Parçaları Döküm / El Kaldırma Döküm, Tarım Makine Döküm, İnşaat Sanayi Döküm, Pirinç Döküm, Bronz Döküm ve Eşanjörler.

Döküm parça talepleriniz varsa lütfen bizimle iletişime geçin, bize e-posta gönderin!

KALİTE KONTROL

Yide döküm, 20000 m2 döküm tesisi – JM döküm ile lider bir döküm demir tedarikçisidir. JM Döküm, demir döküm müşterilerinin gereksinimlerine göre demir döküm için sıkı kalite kontrolüne sahiptir ve çeşitli test ekipmanları-karbon kükürt analizörü, CMM ekipmanı, metalurjik mikroskop, evrensel çekme testi, CNC Ekipmanı ve Döküm İşleme Merkezi ile donatılmıştır.

ÖDÜL VE ONAY