YIDE makineleri | JIMA döküm üreticisi

Zhejiang Yide Makine A.Ş. Ltd., Ninghai Jinma (JM) Döküm Üreticisinden yeni doğmuş bir şirkettir ve esas olarak tüm dünyada uluslararası ticarete özel döküm işlemlerinden sorumludur.

Böylece Yide, her zaman tüm dünyada daha fazla müşteri için yüksek kaliteli ancak fabrika fiyatına özelleştirilmiş döküm hizmetleri sunmayı taahhüt eder.

Her döküm müşterisi, döküm fabrikamızı ziyaret edebilir ve gri demir döküm, sfero döküm, pirinç döküm ve çelik döküm üretim sürecimizi gerçekleştirebilir.

Bize katılın, samimi ve güçlü bir demir döküm ortağı alacaksınız.

Ninghai Jinma Döküm A.Ş. Ltd (JM) profesyonel bir döküm üreticisidir, 1993’ten beri müşterilerimiz için en kaliteli sfero döküm, gri dökme demir, dökme çelik, pirinç döküm, bronz döküm üretimine odaklanmaktadır.

Buna ek olarak, Jinma ayrıca ısı eşanjöründe ileri teknoloji için büyük bir tutkuya sahiptir ve bağımsız olarak geliştirilmiş kendi patentli ürünümüz olan JM ısı eşanjörüne sahibiz.

Ve JM döküm fabrikası, 20000 m2’lik bir alanı kapsayan, 200’den fazla çalışanı olan kendi döküm fabrikamıza sahiptir, yüzey bitirme gereksinimlerinize göre kalıp tasarımı, kabuk döküm, gri dökme demir, dökme çelik, sfero döküm ve finiş işleme hizmeti vermektedir. döküm parametresi.

JM döküm üreticisi, ana ürünlerle 20.000 tonun üzerinde kil kum döküm ve önceden kaplanmış kum döküm kapasitesi üretme yeteneğine sahiptir:

Otomobil Döküm, Kamyon Döküm, Döküm İtfaiye Aracı, Döküm Oyuncak Traktörler, Forklift Parçaları Döküm/El Kaldırma Döküm, Tarım Makinaları Döküm, İnşaat Sanayi Döküm, Pirinç Döküm, Bronz Döküm ve Eşanjörler.

Sizin için ne yapabiliriz

20000 TON ÜRETİM
OEM DÖKÜM HİZMETİ
JM ISI DEĞİŞTİRİCİ (patentli)
MODELLEME TASARIMI

Yüksek Gelişmiş Demir Döküm Ekipmanları


Demir Döküm için Test Cihazları

JM döküm üreticisi, spektrum analizörü, üç koordinat dedektörü, metalografik analiz cihazı ve Almanya’dan ithal edilen çekme test makinesi gibi demir döküm ve çelik dökümler için kazandığımız yüksek gelişmiş tam otomatik üretim ekipmanlarına ve çeşitli test ekipmanlarına sahiptir.

Böylece JM, metal döküm müşterilerimizin gerçek gereksinimlerine göre farklı metal malzeme ve model üretebilir.

Döküm için CNC Ekipmanları ve İşleme Merkezi

JM döküm fabrikası da işleme yeteneklerine sahiptir.

Çeşitli CNC ekipmanı ve İşleme Merkezi, müşterilerin ürün işleme teknolojisi ve boyutsal doğruluk gereksinimlerini karşılayabilir. Demir döküm parçaların mevcut doğruluğu 2U’ya ulaşabilir.

Üç Tür Döküm


Tek kelimeyle, JM döküm üreticisi aşağıdaki gibi üç tip üründe uzmanlaşmıştır.

Kum Döküm ve Yatırım Döküm:

JM döküm üreticisi, pik döküm, sfero döküm ve çelik döküm üretimi için iki adet tam otomatik üretim hattına sahiptir ve Almanya’dan ithal edilen kumdan kale döküm makineleri ile donatılmıştır ve 2-3u’ya kadar yüksek hassasiyetle demir döküm parçalar üretmektedir.

sand casting mold

Yeşil Kum Döküm Modülü, Çelik Döküm Modülü, Kil Kum Döküm Modülü

Pirinç Döküm & Bronz Döküm:

JM sfero döküm fabrikası ayrıca bronz döküm veya pirinç döküm kabul etmektedir.

brass casting manufacturing and machining

Pirinç Döküm Boru Başlığı, Bronz Döküm İşleme, Boş Pirinç Döküm

Bakır dökümlerin üretimine ayrılmış bir güç frekans fırınımız var. Şu anda, kabuk döküm veya ön kaplamalı döküm kullanılmaktadır. Şu anda kum kalıp üretimi için 20 maça çekim makinesi ile donatılmış durumdayız. Spektrum analizörü ile birlikte farklı ürünlerle farklı müşterileri memnun edebiliyoruz. Bileşenlerin gereksinimlerinin yanı sıra müşteri gereksinimlerine göre sonraki boyut bitirme ve paketleme gereksinimleri, müşterilere tek elden eksiksiz hizmet sağlar.

JM ısı eşanjörü:

Kum döküm alüminyum + pirinç döküm.

Heat Exchanger Manufacturing RoomEşanjör İmalat OdasıAna bileşen olarak alüminyum folyo ve bakır borulu ısı eşanjörü esas olarak Avrupa, Amerika ve Amerika pazarlarına ihraç edilmektedir. Esas olarak klimalarda aksesuarlar için kullanılır. Bakır borudaki orta su sirkülasyonu, soğutma ve ısıtma işlevlerini yerine getirir. Sıkı üretim prosedürleri ve teknolojik süreçler aracılığıyla, katmanların kalitesini sıkı bir şekilde kontrol ediyor, müşterilere sıfır kusurlu ürünler sunuyoruz ve müşteriler için maliyetlerden tasarruf etmek ve üretim verimliliğini artırmak için teknoloji ve uygulamayı birleştiriyoruz.

Demir Döküm veya Çelik Döküm Kalite Kontrolü

JM demir döküm üreticisi, JM ham demir malzeme testi ve nihai döküm parçalarının kalite kontrolü için her zaman göreli dökme demir tip ekipmana sahiptir.

Döküm Sırası Dosya Depolama

JM dökme demir fabrikası, demir döküm müşterilerimiz için her zaman bir sipariş dosyası tutar, böylece gelecekte nihai döküm ürünlerinizin herhangi bir kalite sorunuyla karşılaşırsanız, örneğin dökme demir mobilya veya gelecekte dökme demir ateşi ile karşılaşırsanız, kaynağı takip edebilirsiniz kamyon veya dökme demir tencere 2, vb.

Yide casting casting product showcase

Y i’nin döküm döküm ürün vitrini

order files & cast iron product

Dosya Siparişi ve Dökme Demir Ürün

the braket for order file and iron cast sample

Sipariş Dosyası ve Demir Döküm Örneği için Braket

Özelleştirilmiş Döküm Parçaları Paketi

Ve son paketleme bağlantısı, dökme demir küvet veya dökme demir radyatörler için ahşap karton, sfero döküm boru için sert karton veya bazı küçük kamyon parçaları gibi farklı müşterilerin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için müşteri gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.

iron casting products shelf

Demir Döküm Ürünler Rafı

braket of grey iron castings

Gri Döküm Braketi

The packages of iron casting parts

Demir Döküm Parça Paketleri