Yüksek Kaliteli Bir Döküm Dökümhanesi Nasıl Seçilir

Ulusal inşaatın her köşesinde giderek daha fazla sfero döküm kullanılmaktadır. Kullanılmalarının nedeni, esas olarak mükemmel özelliklerinden kaynaklanmaktadır. Elbette iyi bir sfero döküm üreticisi seçmek de önemlidir. Bu nedenle kaliteli bir dökümhaneyi nasıl seçebiliriz?

Bir dökümhane seçerken aşağıdaki noktaları anlamamız gerekir. Her şeyden önce, üreticinin gücünü bilmemiz gerekiyor. Genel olarak üreticinin üretim kabiliyetini ve fabrika ölçeğini gözlemleyebiliriz. Aynı zamanda, akranlardan veya medyadan dökümhanenin itibarını da öğrenebiliriz.

Sfero döküm parça satın alırken sadece fiyata bakmamız yetmez, ürün kalitesi, hizmet ve döküm teknolojisi hakkında da bilgi sahibi olmamız gerekir. Büyük ölçekli sfero dökümlerin üretim sürecinde genellikle reçine kumu teknolojisini kullanırız. Bu arada, sfero dökümlerin derecelerini sıkı bir şekilde izlemek için denetim ekipmanı kullanıyoruz. Böylece sfero dökümlerin özelliklerini iyileştirebilir ve ürünün çekme ve darbe direncini büyük ölçüde güçlendirebiliriz.

Zhejiang Yide Makine A.Ş. Ltd., 1993 yılında kurulan Ninghai Jinma (JM) Döküm Dökümhanesinden yeni doğmuş bir şirkettir. Uzun bir geçmişe ve güçlü bir profesyonel ve teknik güce sahip köklü bir şirket olarak Jinma, kil kumu dökümü ve önceden kaplanmış kum dökümü kapasitesi 20.000’in üzerindedir. ton, ana ürünler ile: Otomobil Döküm, Kamyon Döküm, Döküm İtfaiye Aracı, Döküm Oyuncak Traktörler, Forklift Parçaları Döküm/El Kaldırma Döküm, Tarım Makinaları Döküm, İnşaat Sanayi Döküm, Pirinç Döküm, Bronz Döküm ve Eşanjörler.

Bu nedenle Yide, her zaman tüm dünyada daha fazla müşteri için yüksek kaliteli ancak fabrika fiyatına özelleştirilmiş döküm hizmetleri sunmaya kararlıdır.